Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Pytania i odpowiedzi \ Czy na zwolnieniu lekarskim można wypowiedzieć umowę o pracę?

Czy na zwolnieniu lekarskim można wypowiedzieć umowę o pracę?

Czy w trakcie nieobecności pracownika w pracy z uwagi na zwolnienie lekarskie można wypowiedzieć mu umowę o pracę?

08:54 04-03-2014

Prawo oświatowe

Jolanta Fiede100x2

Odpowiedź eksperta

Jolanta Fiedeń-Zabłotny Radca Prawny/Wykładowca

Nie.

Wyjątek stanowi sytuacja, gdy upłynął okres uprawniający do rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia (art. 41 KP)



Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x