Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Co nowego w tym tygodniu?

Co nowego w tym tygodniu?

09:26 13-09-2021

Kategoria: Od redakcji

Drodzy Eduradowicze! Oddajemy w Wasze ręce kolejny świeży numer Edurady. W tym tygodniu wskazujemy istotne zmiany w egzaminie maturalnym 2021/2022 – o tym pisze dr Krystyna Budzianowska. Powracamy również do tematu Zintegrowanej Strategii Umiejętności tym razem w kontekście umiejętności uczenia się przez całe życie – tekst Anny Dudek-Janiszewskiej. Co więcej? Przeczytaj dalej…

Drodzy Eduradowicze!

Oddajemy w Wasze ręce kolejny świeży numer Edurady. W tym tygodniu wskazujemy istotne zmiany w egzaminie maturalnym 2021/2022 – o tym pisze dr Krystyna Budzianowska. Powracamy również do tematu Zintegrowanej Strategii Umiejętności tym razem w kontekście umiejętności uczenia się przez całe życie – tekst Anny Dudek-Janiszewskiej. Jeśli chcecie przeczytać o motywowaniu pracowników, to problem ten porusza Magdalena Kowalik we wtorkowej publikacji.

Waszej uwadze polecamy szczególnie tekst dotyczący rozwoju mowy u dzieci (publikacja Anny Kozimor-Cyganik) oraz piątkowy artykuł o przeciwdziałaniu pomocy w szkole, autorstwa Marzeny Rudzewicz.

Pamiętajcie, że w naszej Redakcji wciąż czekamy na Wasze głosy, opinie, sugestie. Dziękujemy za słowa uznania oraz wsparcie – dajcie znać, o czym jeszcze chcielibyście u nas przeczytać.

Życzymy Wam słonecznego tygodnia!

Redaktorka Naczelna Edurady

Anna Kozimor-Cyganik

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x