Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Bądźmy razem!

Bądźmy razem!

09:55 23-03-2020

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice

Kategoria: Od redakcji

COVID-19 zdominował świat – stał się niezaprzeczalnym faktem, z którym trzeba nauczyć się żyć. Strach, panika to w chwili obecnej najczęściej doświadczane uczucia. Jak sobie radzić w czasach zarazy? Być dla drugiego człowieka, być obok.

Świat stanął na głowie…nie da się już zaprzeczyć, że zagrożenie stało się realne i zbiera coraz większe żniwo. Doświadczamy zupełnie nowej, przerażającej rzeczywistości a skutki epidemii będziemy odczuwać przez kolejne miesiące, jeśli nie lata. Co z polską szkołą? Jak poradzić sobie w tak trudnym momencie? Ministerstwo Edukacji Narodowej podejmuje próby opanowania sytuacji, wydając stosowne rozporządzenia – czy to jednak wystarczy? Tak naprawdę wszystko zależy od nas – dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów. To my tworzymy tę rzeczywistość i nadajemy jej właściwy ton. Bądźmy w tym dniach razem, wspierajmy się, pomagajmy sobie nawzajem, bo świat już dawno nie potrzebował tak bardzo empatii, wiary, nadziei i miłości.

Przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu serię artykułów, które odnoszą się przede wszystkim do sytuacji, w jakiej znalazła się polska edukacja. Zapraszamy również bardzo serdecznie na nasze najnowsze szkolenia online, podczas których nasi eksperci pokazują, w jaki sposób zrealizować w praktyce zdalne nauczanie.

Dyrektorze! Nauczycielu! Uczniu! Rodzicu!

Nie jesteście sami – zawsze możecie na nas liczyć! Bądźmy razem w tych trudnych chwilach!

Anna Kozimor-Cyganik

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x