Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Dzień dobry, Polsko!!!

Dzień dobry, Polsko!!!

14:28 08-11-2019

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice

Kategoria: Od redakcji

Kolejny długi weekend powoli dobiega końca. W tym tygodniu jesteśmy z Wami nieco krócej – wszak 11 listopada to dzień wolny od pracy, ale przede wszystkim ze wszech miar wyjątkowy.

Kolejny długi weekend powoli dobiega końca. W tym tygodniu jesteśmy z Wami nieco krócej – wszak 11 listopada to dzień wolny od pracy, ale przede wszystkim ze wszech miar wyjątkowy. Zatrzymajmy się na chwilę w tym pędzie…, dokąd zmierzamy? Co oznacza dla nas współczesny patriotyzm? O tym przypominamy w dzisiejszym tekście Jolanty Lamm pt. Dzisiejsi patrioci – ciekawe czy odnajdziecie siebie w tych rozważaniach?

Tym, których zainteresował tekst Joanny Wodzińskiej sprzed dwóch tygodni, polecamy jego czwartkową kontynuację O organizacji i funkcjonowaniu zespołów nauczycielskich.

Jeśli jednak jesienna chandra wprawiła Was w nieco głębszy nastrój i być może obudziła refleksję nad wartością bycia nauczycielem, warto zajrzeć do publikacji Marleny Mielczarek, która próbuje odpowiedzieć na trudne pytanie o wyzwania stawiane współczesnym nauczycielom.

Za oknem wciąż jeszcze feeria listopadowych barw, wyjdźmy na spacer, pójdźmy na marsz niepodległości a w międzyczasie sięgnijmy po kubek gorącej imbirowej herbaty i zanurzmy się w lekturze poświęconej rozwojowi zawodowemu, o którym pisze w środę Magdalena Soszyńska-Kalinowska. Na koniec tygodnia proponujemy mocny akcent w postaci tekstu o pracy z dzieckiem trudnym – kto gotowy na konfrontację? 

Życzę przyjemnej lektury i cudownego smaku jesiennej herbaty!

Anna Kozimor-Cyganik

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x