Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Żegnaj szkoło – witaj lato!

Żegnaj szkoło – witaj lato!

08:21 18-06-2018

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice

Kategoria: Od redakcji

I tak oto kolejny rok szkolny za nami – już w piątek uczniowie powitają wakacje!

Wydaje się niewiarygodne, jak szybko minęło te 10 miesięcy pracy. Tymczasem oceny już wystawione, galowe stroje przygotowane, zaczyna się pakowanie wakacyjnych plecaków… Oczywiście koniec roku szkolnego nei oznacza końca pracy nauczycieli – jeszcze rady pedagogiczne, jeszcze rekrutacja… ale czas już nieco spokojniejszy przed nami, a do urlopu już naprawdę niedaleko. Lato rozpieszcza nas od kilku tygodni – oby aura utrzymała się przez kolejne dwa miesiące!

Co zatem przygotowaliśmy dla Państwa na ostatni tydzień? Kończymy to, co rozpoczęliśmy, przed wszystkim: w poniedziałek – temat rodzicó1) dziecka z niepełnosprawnością, we wtorek – organizację pracy w przedszkolu dla dzieci z cukrzycą. Mamy nadzieję, że poprzednie części tych artykułów zaciekawiły Państwa i zechcecie doczytać je do końca.

W środę – dla tych, którzy zastanawiają się nad wakacyjną lekturą – recenzja ciekawej i pożytecznej książki, w sam raz do przeczytania nad jeziorem czy w lesie a potem wykorzystania w nowym roku szkolnym: „Poznać siebie i dbać o rozwój w drodze do sukcesu”. Polecamy!

W czwartek przypomnimy artykuł pod wiele mówiącym tytułem „Quo vadis, oświato!”. Czy od czasu jego publikacji polska oświata poczyniła krok naprzód? Przeczytajcie Państwo i sprawdźcie.

W piątek zaś – ostatni dzień roku szkolnego – Redakcja Edurady pozwoli sobie złożyć Państwu wakacyjne życzenia. Zajrzyjcie do nas, aby pożegnać się na wakacje i spotkać znów pod koniec sierpnia!

Życzymy dobrego ostatniego tygodnia z uczniami i pożytecznej lektury! 

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x