Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Grudniowo i przedświątecznie

Grudniowo i przedświątecznie

08:27 11-12-2017

Kategoria: Od redakcji

Witamy w drugim grudniowym tygodniu. Zapraszamy do Edurady na rozgrzewkę!

Jak dobrze, że już tak blisko święta! Oddycha się inaczej, gdy pachną choinki, ciemne wieczory są bardziej znośne, gdy rozświetlają je choinkowe lampki, nawet zakupy robi się przyjemniej, gdy z głośników płyną kolędy. Dobrze, że już niedługo przerwa świąteczna, czas na odpoczynek, na bycie z rodziną, na zwolnienie tempa i przypomnienie sobie, co jest dla nas najważniejsze.

W Eduradzie jeszcze pracujemy ciężko, choć i my dajemy się porwać świątecznemu nastrojowi. Co przygotowaliśmy dla Państwa w tym tygodniu?

W poniedziałek druga część artykuły Beaty Jeziorskiej o szybkim i efektywnym czytaniu. Praktyczne, przydatne ćwiczenia, które można zaproponować uczniom. Polecamy!

We wtorek przypominamy artykuł Wojciecha Turewicza o projekcie edukacyjnym. Czy warto go stosować? Jak to robić, aby przyniósł uczniom jak najwięcej korzyści? Przeczytajcie Państwo koniecznie.

W środę – nowe zadania nauczycieli i wychowawców w świetle nowego rozporządzenia o pomocy-psychologiczno-pedagogicznej. Warto sobie przypomnieć, warto sprawdzić, na ile je realizujemy.

W czwartek zapraszamy do lektury dyrektorów i kandydatów na dyrektorów na cotygodniową porcję wiedzy z zakresu zarządzania.

W piątek zaś – już zupełnie świątecznie – tekst o pomaganiu. O pomaganiu okołoświątecznym, ale też o korzyściach, jakie pomaganie przynosi. Warto!

Życzymy dobrego tygodnia!

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x