Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Słonecznie witamy!

Słonecznie witamy!

13:47 11-02-2019

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele

Kategoria: Od redakcji

W pierwszym tygodniu po feriach (choć niektórzy jeszcze odpoczywają) Edurada zaprasza do lektury!

Choć nadal trwa kalendarzowa zima, a za oknem jeszcze śnieg, myślę że i Państwo coraz wyraźniej odczuwają zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Najwspanialszym objawem są w mojej opinii, coraz dłuższe dni. Fantastyczna jest możliwość wyjścia po pracy na spacer i oglądania słońca za oknem gdy się wstaje. Przygnębiające, ciemne ranki i popołudnia już za nami, teraz może być tylko lepiej!

Na fali zachwytu zbliżającą się ciepłą aurą zapraszamy Państwa do spędzenia tygodnia z Eduradą. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych tematów. Co tym razem?

W poniedziałek Izabela Nowacka pisze o kompetencjach kluczowych – na czym polega ich fenomen, ale też z czego wynikają trudności z nimi związane. We wtorek – struktura grup zadaniowych, czyli kolejna odsłona tematu pracy zespołowej w ramach Rady Pedagogicznej. W środę druga część artykułu wprowadzającego tematykę edukacji włączającej, która będzie kontynuowana, choć pod nieco innym kątem, w kolejnych tygodniach. W czwartek kończymy na razie temat rekrutowania pracowników – znalazłszy odpowiedniego kandydata na stanowisko i wprowadziwszy go w zadania i zespół. W piątek zaś przypominamy nieodmiennie aktualny artykuł Wojciecha Turewicza dotyczący zasad komunikacji interpersonalnej. W czasie rosnących podziałów społecznych i trudnego współżycia warto przypomnieć sobie, że warto rozmawiać, ale też jak robić to skutecznie.

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego portalu, życzymy udanego tygodnia, dobrego wypoczynku tym co jeszcze na feriach oraz radosnego powrotu do pracy tym, którzy ferie właśnie skończyli.

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x