Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Teraz wydania co tydzień

Teraz wydania co tydzień

12:29 16-10-2012

Kategoria: Od redakcji

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem naszym serwisem, oferujemy Państwu możliwość częstszego obcowania z nowymi publikacjami. Przyspieszamy. Teraz nowe teksty będą pojawiać się raz w tygodniu. Dziękujemy za liczne listy i pytania. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli macie Państwo chęć podzielenia się swoją wiedzą z innymi, chętnie opublikujemy Państwa artykuł.

Chcemy, żeby Edurada stała się miejscem wymiany doświadczeń, dlatego namawiamy gorąco do publikowania wypowiedzi, w których zaproponujecie Państwo dobre praktyki rozwiązywania trudnych problemów.

            W tym wydaniu proponujemy pierwszą część korespondencji ze Szwajcarii, która porusza problem przemocy. Odsyłamy do pogłębionej refleksji Wojciecha Turewicza na temat nauczania. Oddajemy głos Marii Tuchowskiej, która podpowie jak radzić sobie z uczniem z zespołem Aspergera w szkole średniej.

            Ważnym elementem naszej publikacji jest artykuł ekspertki Eko-Turu Anny Krotowicz, która odsłania prawdę o nawykach żywieniowych polskich dzieci na podstawie autorskich badań.

            W dziale pytań doradzimy jak uporać się ze zmorą nieumiejętnego korzystania z telefonów komórkowych w szkole, tak by nie łamać prawa. Publikujemy także garść recenzji książek o ADHD, autyzmie oraz uczniu z niepełnosprawnością intelektualną pióra dr Krystyny Budzianowskiej.

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x