Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ TYDZIEŃ ZE ZMIANAMI PRAWA OŚWIATOWEGO

TYDZIEŃ ZE ZMIANAMI PRAWA OŚWIATOWEGO

09:07 23-10-2017

Kategoria: Od redakcji

Kolejny tydzień „twardych” tematów. Więcej prawa, przepisów i przykładów zastosowania.

Nasze artykuły w zeszłym tygodniu cieszyły się dużym zainteresowaniem czytelników. Mamy nadzieję, że zawartą w nich wiedzę będą Państwo mogli wykorzystać w codziennej pracy. W tym tygodniu – głównie kontynuacje tematów rozpoczętych w ubiegłym, a zatem:

W poniedziałek - wzór dokumentu: arkusz wielospecjalistycznej oceny funkcjonowania ucznia. Artykuł zeszłotygodniowy wyjaśniał, jak ją przygotować, teraz więc pozostaje tylko wypełnić arkusz treścią.

We wtorek po raz ostatni w tym cyklu temat dyrektora – lidera. Trudny tekst, ponieważ prezentuje przykłady antyliderów – dyrektorów, którzy z różnych powodów nie stanęli na wysokości zadania. A że lepiej uczyć się na cudzych, niż własnych błędach – zapraszamy do lektury.

W środę kontynuujemy temat nadzoru pedagogicznego piórem Anny Borowej, zaś w czwartek – Haliny Szymańskiej. Nieco inne spojrzenia, ważne uwagi. Polecamy.  

W piątek przypominamy kolejny artykuł Anny Polak – tym razem dotyczący zachowań agresywnych u dzieci i przyczyn, które za nimi stoją. Ważny i niestety nieustająco aktualny temat.

Po tygodniu złotej polskiej jesieni przed nami tydzień nieco chłodniejszy, bardziej pochmurny, bardziej październikowy – doskonały do czytania Edurady!

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x