Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Wakacje coraz bliżej

Wakacje coraz bliżej

08:41 17-06-2013

Kategoria: Od redakcji

Zanim się zaczną wakacje zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeregiem bardzo ciekawych artykułów.

 Poniedziałek zgodnie z naszą tradycją zaczynamy od tekstu Artura Foremskiego. W kolejnej części „Nowoczesnego dyrektora szkoły” będzie mowa o pierwszych publicznych wystąpieniach dyrektora szkoły. Wiążą się one często ze stresem. Na co zwrócić uwagę? O czym mówić? Jak trafić do wszystkich odbiorców?

            We wtorek tradycyjnie kolejny felieton Wojciecha Turewicza. Tym razem poświęcony analizie sytuacji na oświatowym rynku pracy. Od dawna gazety donoszą o masowych zwolnieniach nauczycieli. Czy państwo ma dla Nich odpowiednią propozycję – zastanawia się autor analizy.

            W środę nasze „internetowe łamy” oddajemy Wiktorowi Doryckiemu, który trzeźwym okiem inżyniera powie, jak można zastosować sprzężenie zwrotne w komunikacji i zarządzaniu. Nie zawsze bowiem to, co pozytywne wytwarza najlepszą jakość. Czasem dopiero zgłoszenie wątpliwości powoduje, że osiągamy porozumienie i skutecznie działamy w rzeczywistości.

            Ostatnie dni tygodnia oddajemy do dyspozycji Państwa. Znakomity ekspert Edurady Maciej Biernacki odpowiada na pytania dotyczące urlopów w przedszkolach nieferyjnych oraz zasad prawnych pozwalających nie klasyfikować ucznia.

Pożytecznej lektury!

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x