Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Witamy po wakacjach

Witamy po wakacjach

09:37 26-08-2019

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice

Kategoria: Od redakcji

Za nami dwa miesiące wakacji, przed nami kolejne 10 miesięcy współpracy. Witamy w Eduradzie!

Patrząc na termometr za oknem trudno uwierzyć, że wakacje właśnie dobiegają końca, a nie zaczynają się. A jednak mimo upalnych dni powoli wracamy do szkoły: nauczyciele spotykają się na pierwszych w tym roku radach pedagogicznych, planują współpracę na cały rok, wyznaczają cele, ustalają priorytety, uzupełniają wiedzę. Edurada zatem również powraca, by towarzyszyć Państwu w codziennych wysiłkach, sukcesach i zmaganiach.

Nasz portal ma coraz więcej czytelników, dzięki naszemu fanpejdżowi na Facebooku być może część z Państwa trafia do nas po raz pierwszy, pozwolę sobie zatem przypomnieć dotychczasowym, a opowiedzieć nowym czytelnikom o tym, jak funkcjonuje Edurada. O poniedziałek witamy się z Państwem w artykule wstępnym, zapowiadając publikacje na cały tydzień. Nowe artykuły pojawiają się od poniedziałku do czwartku, w piątki zaś odświeżamy teksty opublikowane jakiś czas temu, a wciąż aktualne – tak, aby nie umknęły tym, którzy na naszą stronę dopiero zaczęli zaglądać. Dłuższe teksty pojawiają się w odcinkach – wiemy, że czytają nas nauczyciele, czasem mający tylko kilka minut podczas przerwy na zapoznanie się z naszym tekstem, zatem zapraszamy do dalszego ciągu za tydzień. Zachęcamy Państwa do dzielenia się przemyśleniami na temat proponowanych przez nas tekstów poprzez komentowanie ich – na naszej stronie lub na Facebooku. Jeśli chcieliby Państwo na jakiś temat u nas przeczytać – dajcie nam znać, a postaramy się, aby interesujący Was artykuł pojawił się w Eduradzie. Jeśli chcielibyście sami coś dla nas napisać – z radością opublikujemy ciekawe teksty nauczycieli i dyrektorów, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniami, pomysłami czy przemyśleniami z innymi. Zapraszamy do pisania na adres karolina.isio(at)eko-tur.pl.

Co zatem proponujemy Państwu w ostatnim tygodniu wakacji? W poniedziałek Anna Kozimor-Cyganik pisze dla Państwa o kreatywnym nauczaniu. To pierwsza część dłuższego artykułu, który z kolei zapowiada cały cykl tekstów, ponieważ, jak pisze autorka, kreatywne nauczanie to temat-rzeka. 

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x