Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Wszystkiego najlepszego, Oświato!

Wszystkiego najlepszego, Oświato!

11:23 08-10-2018

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele

Kategoria: Od redakcji

Drugi październikowy tydzień kończy się naszym oświatowym świętem – Edurada życzy wszystkiego, co najlepsze!

Święto Edukacji Narodowej, zwane nadal popularnie Dniem Nauczyciela, już w niedzielę. Edurada rozpoczęła jego obchody już w poprzednim tygodniu – w tym zapraszamy do kontynuowania z nami celebracji!

W poniedziałek znów zapraszamy Państwa do szkoły w Dubience – tym razem przyjrzymy się, jak funkcjonowała w trudnych latach wojny i okupacji, wspomnimy też nauczycieli, którzy za swą pracę ponieśli najwyższą ofiarę. Cześć ich pamięci!

We wtorek kontynuacja tematu budynku szkoły – czy sala, w jakiej odbywają się lekcje, czy budynek szkolny ma wpływ na to jak młodzież się uczy? Czy ma znaczenie dla ich samopoczucia? Przeczytajcie Państwo we wtorek.

W środę mniej świątecznie, ale bardzo praktycznie – przez kolejne trzy środy Monika Zdrzyłowska poprowadzi nas przez meandry nowych zasad oceny pracy nauczyciela, kryteriów, przepisów i kruczków… Mamy nadzieję, że artykuły te pomogę Państwu w skutecznym osiąganiu kolejnych stopni awansu zawodowego.

W czwartek o rodzicach w szkole – z synergią w tytule. Co robić, aby faktycznei efekt synergii osiągnąć? Przeczytajcie w czwartek.

W piątek zaś przypominamy kilka wypowiedzi współpracowników i przyjaciół EKO-TURu na temat „Dlaczego zostałem nauczycielem?” Myślę, że to dobre wprowadzenie do niedzielnego święta.

I po raz kolejny – choć nie ostatni – przyjmijcie Państwo Eduradowe życzenia z okazji Waszego święta: niech nie opuszcza Was energia, a wypalenie trzyma się z daleka!

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x