Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Zima na ukończeniu

Zima na ukończeniu

08:16 20-02-2017

Kategoria: Recenzje

Dla niektórych ostatni tydzień ferii, dla wszystkich – ostatni pełny tydzień lutego… Zima się kończy!

„Większa połowa” roku szkolnego już za nami: kończą się ferie w ostatnich województwach, dni coraz dłuższe, temperatury – miejmy nadzieję – coraz wyższe. Teraz już będzie tylko lepiej. Chociaż… wiele zmian przed nami, a przednówek to okres trudny dla naszego organizmu. Edurada oferuje wsparcie!

W poniedziałek pierwsza część artykułu opisującego nową podstawę programową dla przedszkoli. Wszystko, co ważne i co należy na ten temat wiedzieć, przeczytacie Państwo w Eduradzie dziś i za tydzień. Polecamy!

We wtorek – dyrektor, tym razem sprawujący nadzór pedagogiczny nad swoją placówką. Zachęcamy do lektury i inspirowania się działaniami naszego autora.

W środę pierwsza część artykułu na temat wypalenia zawodowego. Nauczyciele są grupą zawodową szczególnie narażoną na ten syndrom – przeczytajcie Państwo co do niego predestynuje i jak mu zapobiegać.

W czwartek wracamy do tematu wizji i misji szkoły. Nasza autorka dzieli się doświadczeniem budowania placówki od podstaw i tworzenia jej wizji. Polecamy!

W piątek – skoro przednówek to okres zwiększonej zapadalności na przeziębienia i infekcje – pochylimy się nad tematem zaziębionego dziecka w placówce oświatowej. Wysyłać czy zostawiać w domu? Oto jest pytanie!

Polecamy ostatni lutowy tydzień w Eduradzie!

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x