Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Nasi eksperci \ Karolina Isio-Kurpińska

Karolina isio

Karolina Isio-Kurpińska

Redaktorka naczelna Edurady, autorka artykułów dla rodziców. Tłumaczka oraz nauczycielka angielskiego.

Trenerka umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutka, Redaktorka naczelna Edurady

Jako trenerka umiejętności psychospołecznych specjalizuję się w komunikacji, mediacjach, negocjacjach, ale również szeroko pojętym budowaniu dobrostanu – ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Psychologii UW – Psychologia Pozytywna w Praktyce.

Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), ukończyłam również podstawowe szkolenie w zakresie krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Pracuję w nurcie humanistycznym, skoncentrowanym na osobie.

Pracuję z osobami potrzebującymi wsparcia w trudnych momentach życiowych. 
Szczególnie ważna jest dla mnie praca z rodzicami na wszystkich etapach ich rodzicielskiej drogi; mam również doświadczenie wspierania rodziców dzieci z niepełnosprawnością. 

Z pierwszego wykształcenia jestem anglistką i przez wiele lat pracowałam jako nauczycielka angielskiego w liceach i szkołach językowych. Obecnie realizuję się zawodowo jako wykładowczyni Instytutu Kształcenia Eko-Tur.

Mam zaszczyt być również redaktorką naczelną portalu Edurada.  Odpowiadam za redakcję ukazujących się artykułów, a ponadto sama piszę teksty, głównie skierowane do rodziców dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Szczególnie ważnym tematem jest dla mnie komunikacja, którą uważam za podstawę wszelkich relacji międzyludzkich i sposób na rozwiązanie większości problemów. Zajmuję się szkoleniami na temat komunikacji dla różnych grup zawodowych.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą – rodzina jest moją najważniejszą pasją. Ponadto fascynuję się rozmaitymi zjawiskami w popkulturze, literaturą anglojęzyczną i amerykańskimi serialami, szczególnie o tematyce medycznej. Marzę o podróżach.

 W Eko-Turze prowadzę szkolenia dla rad pedagogicznych oraz Kursy Edukatorskie. 

Najnowsze artykuły autora

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x