Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Nasi eksperci \ Karolina Isio-Kurpińska

Karolina isio

Karolina Isio-Kurpińska

Redaktorka naczelna Edurady, autorka artykułów dla rodziców. Tłumaczka oraz nauczycielka angielskiego.

Trenerka Instytutu Kształcenia Eko-Tur, prowadząca szkolenia dla rad pedagogicznych.

Z wykształcenia jestem anglistką i przez wiele lat pracowałam jako nauczycielka angielskiego w liceach i szkołach językowych. Obecnie realizuję się zawodowo jako wykładowczyni Instytutu Kształcenia Eko-Tur. W ramach prowadzonych szkoleń dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas lat pracy dydaktycznej, ale również podczas licznych szkoleń i konferencji, w których miałam okazję uczestniczyć jako tłumaczka.

Mam zaszczyt być również redaktorką naczelną portalu Edurada.  Odpowiadam za redakcję ukazujących się artykułów, a ponadto sama piszę teksty, głównie skierowane do rodziców dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Szczególnie ważnym tematem jest dla mnie komunikacja, którą uważam za podstawę wszelkich relacji międzyludzkich i sposób na rozwiązanie większości problemów. Zajmuję się szkoleniami na temat komunikacji dla różnych grup zawodowych: od nauczycieli (komunikacja z rodzicami i uczniami) po rodziców noworodków, których wspieram w budowaniu relacji z ich pociechami w ramach współpracy z Poradnią Primo Psyche.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą czterech niezwykłych synów – rodzina jest moją najważniejszą pasją. Ponadto fascynuję się rozmaitymi zjawiskami w popkulturze, literaturą anglojęzyczną i amerykańskimi serialami, szczególnie o tematyce medycznej. Marzę o podróżach.

 W Eko-Turze od ponad trzech lat prowadzę szkolenia dla rad pedagogicznych oraz Kursy Edukatorskie. 

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x