Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche

Redakcja

Witamy!

EDURADA.PL – to nowy portal edukacyjny, który stworzyliśmy z myślą  o  wszystkich ludziach zaangażowanych w edukację, pasjonatów uczenia się i rozwoju. Chcemy, aby dostarczał wiedzy i narzędzi zarządzania nią, aby stwarzał możliwość poznawania teorii przez pryzmat dobrej praktyki, aby stał się forum wymiany informacji, myśli, opinii i doświadczeń dyrektorów, nauczycieli, rodziców, studentów, osób zajmujących się finansami szkoły i tych, którzy na nią patrzą z perspektywy organu prowadzącego.
Pragniemy, aby nasz portal był: przyjazny, skupiający różne punkty widzenia a przede wszystkim wiarygodny.
Dlatego opracowują go ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którym chcą się podzielić.
Dlatego też zapraszamy wszystkich  do współtworzenia EDURADY.PL!
Podział na przestrzenie podmiotowe oraz kategorie przedmiotowe porządkujące tematycznie materiały ułatwia zorientowanie się w strukturze treści portalu –  i szybkie odnajdowanie potrzebnych.
Mają Państwo możliwość skomentowania każdego tekstu, podjęcia dyskusji z autorem i innymi czytelnikami, ale także – w osobnej zakładce – zadawania pytań naszym ekspertom. Znajdziecie   tu odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie.
Im częściej będą Państwo dzielić się z nami swoimi opiniami, doświadczeniami, wątpliwościami, wiedzą i refleksją – tym bardziej EDURADA.PL będzie funkcjonalna, tym lepiej będzie spełniać Państwa oczekiwania.  
I będzie w pełni realizować zapowiedź zawartą w tytule – EDURADA:  
- EDUkacyjne ważne sprawy omawiane przez zespół zaangażowanych osób, na przykład RADĘ pedagogiczną, radę rodziców, radę szkoły;
-  RADY ekspertów i praktyków edukacji;
- zespół ludzi chcących wspólnie pracować nad rozwojem edukacji i zainteresowanych rozwojem osobistym.
Mamy nadzieję, że będzie to nasze wspólne - ważne dla każdego i dla całej społeczności edukacyjnej - miejsce w przestrzeni internetowej!  

Dyrektor portalu edurada.pl:
dr Artur Foremski
Zespół redakcyjny:
Aleksandra Turewicz
Anna Kaliszkowska
Karolina Isio-Kurpińska

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x