Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Krótki tydzień

Krótki tydzień

09:15 28-05-2018

Dla kogo: Dyrektorzy , Nauczyciele , Rodzice

Kategoria: Od redakcji

Maj się kończy skróconym tygodniem, Edurada tylko przez 3 dni.

Maturzyści mają już za sobą zmagania egzaminacyjne, pozostali uczniowie jeszcze walczą o doskonałe wyniki końcowe – tymczasem jednak kończy się maj, w czwartek wypada święto Bożego Ciała, zatem przedłużony weekend dla zmęczonych, duchowe doświadczenie dla wierzących, dla wszystkich – w piątek Dzień Dziecka. Miło jest witać się z Państwem w takich okolicznościach!

Co w tym tygodniu w Eduradzie? W poniedziałek wracamy do tematu RODO i odpowiadamy na pytanie – czy szkoła powinna bać się RODO? We wtorek ważny temat: bezpieczeństwo dzieci w placówce przedszkolnej i odpowiedzialność dyrektora w tym zakresie. Na co zwracać uwagę, o czym pamiętać, czego pilnować – wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu. W środę natomiast zachęcamy do lektury artykułu na temat oceny nauczyciela, która ma stać się ważnym elementem procesu awansu zawodowego. Jakie wymagania będzie musiał spełnić nauczyciel na każdym z etapów, co jest ważne i na co zwracać uwagę – o tym w środę Beata Jeziorska. I to tyle w tym tygodniu.

Ponieważ jednak w piątek fantastyczne święto – Dzień Dziecka – proszę przyjąć ode mnie i całej redakcji Edurady najlepsze życzenia mnóstwa dziecięcej radości i entuzjazmu. Niech Państwa wewnętrzne dziecko ma się jak najlepiej w te wolne dni!

Radości, beztroski i mnóstwa dobrej zabawy życzymy też naszym uczniom, dzieciom i przyjaciołom. Wesołego Dnia Dziecka i dobrego tygodnia! 

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x