Krótki tydzień

Maj się kończy skróconym tygodniem, Edurada tylko przez 3 dni.

Maturzyści mają już za sobą zmagania egzaminacyjne, pozostali uczniowie jeszcze walczą o doskonałe wyniki końcowe – tymczasem jednak kończy się maj, w czwartek wypada święto Bożego Ciała, zatem przedłużony weekend dla zmęczonych, duchowe doświadczenie dla wierzących, dla wszystkich – w piątek Dzień Dziecka. Miło jest witać się z Państwem w takich okolicznościach!

Co w tym tygodniu w Eduradzie? W poniedziałek wracamy do tematu RODO i odpowiadamy na pytanie – czy szkoła powinna bać się RODO? We wtorek ważny temat: bezpieczeństwo dzieci w placówce przedszkolnej i odpowiedzialność dyrektora w tym zakresie. Na co zwracać uwagę, o czym pamiętać, czego pilnować – wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu. W środę natomiast zachęcamy do lektury artykułu na temat oceny nauczyciela, która ma stać się ważnym elementem procesu awansu zawodowego. Jakie wymagania będzie musiał spełnić nauczyciel na każdym z etapów, co jest ważne i na co zwracać uwagę – o tym w środę Beata Jeziorska. I to tyle w tym tygodniu.

Ponieważ jednak w piątek fantastyczne święto – Dzień Dziecka – proszę przyjąć ode mnie i całej redakcji Edurady najlepsze życzenia mnóstwa dziecięcej radości i entuzjazmu. Niech Państwa wewnętrzne dziecko ma się jak najlepiej w te wolne dni!

Radości, beztroski i mnóstwa dobrej zabawy życzymy też naszym uczniom, dzieciom i przyjaciołom. Wesołego Dnia Dziecka i dobrego tygodnia! 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *