Dzisiejsi patrioci…

Drodzy Eduradowicze! Chyba coraz głębiej naciągamy czapki na głowy, chociaż na brak słońca również narzekać nie można. Niektórzy wprawdzie zaczynają wypatrywać pierwszych płatków białego puchu…, my jednak do nich nie należymy!

Drodzy Eduradowicze!

Chyba coraz głębiej naciągamy czapki na głowy, chociaż na brak słońca również narzekać nie można. Niektórzy wprawdzie zaczynają wypatrywać pierwszych płatków białego puchu…, my jednak do nich nie należymy!

 

Przed nami wyjątkowy – jak co roku – tydzień. Po raz kolejny będziemy świętować odzyskanie niepodległości. To zawsze dobra okazja do tego, aby zastanowić się nad pojęciem wolności oraz tym, jak rozumiemy pojęcie patriotyzmu, zwłaszcza w tak niespokojnych czasach. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy tekst autorstwa Izabeli Nowackiej, która przygląda się ewolucji patriotyzmu. Ponadto, Marzena Rudzewicz odczarowuje zajęcia rewalidacyjne i tłumaczy, na czym rewalidacja w szkołach i przedszkolach polega. Z kolei Dorota Klee-Adamowicz pisze o przywództwie – jeśli chcecie wiedzieć, jakimi cechami powinien charakteryzować się współczesny dyrektor – to ta publikacja jest dla Was! Na intelektualny deser polecamy błyskotliwy tekst Wojciecha Turewicza, który tym razem pisze o … różnych obliczach niezależności.

 

A zatem, do dzieła! Piszcie do nas, komentujcie nasze artykuły i nie dajcie się wybrednej aurze!

 

Redaktorka Naczelna Edurady

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertami pracy dla nauczycieli:

Praca dla nauczyciela

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *