Już czerwiec!

Długo oczekiwany długi weekend majowy rozpieszczał nas słoneczną, upalną pogodą. Niestety, skończył się zbyt szybko… Na szczęście do wakacji już tylko cztery tygodnie!

Jeszcze przez cztery tygodnie będziemy więc w Eduradzie towarzyszyć Państwu w pracy naszymi artykułami, przygotowywać do zakończenia roku i … rozpoczęcia kolejnego. Co w tym tygodniu?

W poniedziałek debiutuje na naszych łamach Julita Gola, Nauczycielka z Grudziądza. Pani Julita uczestniczyła kiedyś w szkoleniu Eko-Turu, usłyszała o Eduradzie i … postanowiła podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Edurada z radością publikuje artykuły nauczycieli, mówiące o codziennej praktyce nauczycielskiej i prawdziwych doświadczeniach… Polecamy z całego serca – dziś część pierwsza artykułu pani Julity, kontynuacja za tydzień.

We wtorek w cyklu Dyrektor na starcie kolejny uczestnik kursu zarządzania oświatą dzieli się swoimi przemyśleniami na temat roli i zadań dyrektora szkoły – polecamy!

W środę Grażyna Tobolska – nasza dawno nie widziana felietonistka – dzieli się przykładem dobrej praktyki w zakresie Otwartej Szkoły. Pyszny pomysł i doskonały artykuł!

W czwartek – w przygotowaniu do kolejnego roku szkolnego – Maciej Biernacki po raz kolejny pochyla się nad tematem awansu zawodowego. Tym razem o awansie zawodowym nauczyciela mianowanego na kolejny stopień kariery…

W piątek, kontynuując temat świętowanego w zeszłym tygodniu tysięcznego artykułu Edurady przeczytają Państwo moje wynurzenia na temat tego, czym jest dla mnie Edurada i pisanie do niej.

Polecamy gorąco tydzień z Eduradą i … byle do wakacji!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *