Magiczna Edurada

W tym tygodniu Edurada zachęca do… czarowania. Jesteśmy nieprzewidywalni …

Są sprawy tak trudne, że rozwiązywanie ich wydaje się być możliwe jedynie dzięki czarom; są słowa tak silne, że mają magiczną moc. O tym w tym tygodniu w Eduradzie.

W poniedziałek Monika Zdrzyłowksa pochyla się nad jednym z największych wyzwań współczesnej szkoły: agresją wśród dzieci i młodzieży. Problem narasta i zatacza coraz szersze kręgi – czy wiemy, jak sobie z nim poradzić? Monika jest praktykiem: nie ma czarodziejskiej różdżki, ale wie, co działa i dzieli się z Państwem sprawdzonymi metodami.

We wtorek Wojciech Turewicz kontynuuje temat komunikacji. Tym razem zajmie się najtrudniejszym jej aspektem, a jednocześnie tym, który działa cuda: umiejętnością słuchania. Warto przeczytać – warto stosować.

W czwartek Ada Wawszkowicz pisze o prawdziwie magicznych słowach. O tym, jak zmieniają naszą postawę, nastawienie do ludzi i świata, jak wzbogacają nasze relacje i nas samych. Warto przeczytać i przemyśleć.

W piątek natomiast zaprosimy Państwa na relację z wydarzenia, które będzie miało miejsce w Wydawnictwie Eko-Tur: premiery kolejnej wydanej u nas książki. Z ogromną dumą informuję, że tym razem nakładem naszego wydawnictwa ukaże się książka, której mam zaszczyt być współautorką – obok Michała Kurpińskiego, mojego męża. „Życie rodzinne – zbiór zadań” to nasza prób zmierzenia się z codziennymi wyzwaniami rodzicielstwa. Mamy nadzieję, że również Państwo uznacie ją za interesującą.

Jak Państwo widzą, w Eduradzie wszystko jest możliwe – można nawet zostać autorką książki! To będzie czarodziejski tydzień… Spędźcie go z nami!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *