Mamy Niepodległą!

W skróconym tygodniu krótki wstęp i zapowiedź, co tym razem dla Państwa przygotowaliśmy.

Mam nadzieję, że udało się Państwu doświadczyć patriotycznych uniesień – nie co dzień wszak nasz kraj obchodzi setne urodziny! Jest co świętować, jest z czego być dumnym – to wszak święto nas wszystkich! Wolne dni pozwoliły mam nadzieję skupić się choć na chwilę na tym, co dla nas oznacza niepodległość, patriotyzm, co zawdzięczamy przodkom, którzy je dla nas wywalczyli, gdzie byśmy byli bez nich… Kolejnych setek lat wolności i dobrobytu, Polsko!

Aby pozostać jeszcze trochę w podniosłym nastroju, mamy w tym krótkim tygodniu dwa teksty związane z tematem patriotyzmu i wychowania do wartości: w środę kolejny artykuł Izabeli Nowackiej, tym razem o patriotyzmie na przestrzeni wieków, w piątek zaś przypomnimy tekst o wychowaniu obywatelskim młodzieży – sprzed czterech lat, ale nieustająco aktualny. Mamy nadzieję, że przeczytają je Państwo z zainteresowaniem!

We wtorek kontynuujemy temat konfliktów, a właściwie ich rozwiązywania: w tym i kolejnym tygodniu prezentujemy różne warianty radzenia sobie z konfliktem, ich wady i zalety. W czwartek zaś – dyrektor jako DOBRY pracodawca: co to właściwie znaczy? Przeczytajcie i sprawdźcie!

Życzymy udanego krótkiego tygodnia, pożytecznej lektury i radości z Niepodległej! 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *