Październikowe pogotowie energetyczne

Październik nie jest chyba najbardziej optymistycznym miesiącem – Edurada dodaje energii!

W niniejszym wydaniu Edurady zachęcamy do podjęcia wysiłku, zainteresowania się czymś nowym, poszukania drogi zmiany. To zawsze dodaje energii i zachęca do działania. Brytyjczycy mawiają, że „a change is as good as a rest” – „Zmiana jest równie dobra jak wypoczynek”. Może więc czas na zmiany?

Jeśli mają to być zmiany w zakresie kariery, zapraszamy dziś do lektury artykułu Artura Foremskiego na temat Kursu Kwalifikacyjnego Zarządzania Oświatą. Może warto rozszerzyć kompetencje i rozwinąć się zawodowo? Zapraszamy.

We wtorek kontynuujemy temat narzędzi komunikacyjnych w pracy dyrektora szkoły. Tu też na pewno jest wiele przestrzeni na zmiany. Może spróbować czegoś nowego? Wypróbować narzędzie do tej pory nie stosowane? Polecamy!

W środę również kontynuacja – ostatni artykuł z cyklu o adaptacji w przedszkolu. Autorka pochyla się nad trudnymi emocjami rodziców. Warto przeczytać i zastosować jej porady: nauczycielka, która rozumie, co czują rodzice, ma szansę stać się ich ostoją i znaleźć w nich wspaniałych sprzymierzeńców.

Dla kochających książki czwartkowy artykuł Krystyny Budzianowskiej o biblioterapii. Warto zainteresować się tą formą pracy z uczniem – może ktoś z Państwa się w niej odnajdzie? Zapraszamy.

W piątek wreszcie dawno nie widziana Aleksandra Możejko zachęca do … jesiennych porządków w życiu. Do przeczytania, przemyślenia i wprowadzenia w życie!

Życzymy samych pozytywnych zmian i mnóstwa energii w nowym tygodniu!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *