Piszemy dla Was!

Na naszym portalu dużo się dzieje – Piątkowy Kącik Komunikacyjny (PKK) przyciąga coraz więcej osób zainteresowanych relacjami interpersonalnymi – także na naszej stronie na Facebooku.

Mamy nadzieję, że znajdujecie w naszych artykułach interesujące Was informacje oraz – a może przede wszystkim – RADY w ważnych sprawach EDUkacyjnych i możliwość wypowiedzenia się na najistotniejsze dla edukacji tematy. Edurada jest dla Was i o Was – chcemy, aby Wasz głos także wybrzmiewał tutaj bardzo wyraźnie, dlatego tak gorąco zachęcamy do komentowania publikacji, czekając jednocześnie na wskazówki, rady, co możemy robić lepiej.

Ten tydzień rozpoczynamy od ważnego tematu etyki zawodowej nauczycieli – tak mocno komentowanego w świetle zmian dotyczących zwłaszcza odpowiedzialności prawnej pedagogów. Ponadto poruszamy kwestie stałego rozwoju, podnoszenia przez nauczycieli kwalifikacji zawodowych. W środę piszemy o procedurze rekrutacji na stanowisko nauczyciela, a w czwartek – o nieśmiałości i sposobach radzenia sobie z nią. Na deser trzecia już odsłona PKK – tym razem analizujemy bardzo wnikliwie przepisy prawa oświatowego pod kątem wymogów dotyczących komunikacji. Chcemy pokazać, że dział, który uruchomiliśmy jest bardzo mocno osadzony w aktach prawnych. Udanego tygodnia!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *