Teraz wydania co tydzień

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem naszym serwisem, oferujemy Państwu możliwość częstszego obcowania z nowymi publikacjami. Przyspieszamy. Teraz nowe teksty będą pojawiać się raz w tygodniu. Dziękujemy za liczne listy i pytania. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli macie Państwo chęć podzielenia się swoją wiedzą z innymi, chętnie opublikujemy Państwa artykuł.

Chcemy, żeby Edurada stała się miejscem wymiany doświadczeń, dlatego namawiamy gorąco do publikowania wypowiedzi, w których zaproponujecie Państwo dobre praktyki rozwiązywania trudnych problemów.

            W tym wydaniu proponujemy pierwszą część korespondencji ze Szwajcarii, która porusza problem przemocy. Odsyłamy do pogłębionej refleksji Wojciecha Turewicza na temat nauczania. Oddajemy głos Marii Tuchowskiej, która podpowie jak radzić sobie z uczniem z zespołem Aspergera w szkole średniej.

            Ważnym elementem naszej publikacji jest artykuł ekspertki Eko-Turu Anny Krotowicz, która odsłania prawdę o nawykach żywieniowych polskich dzieci na podstawie autorskich badań.

            W dziale pytań doradzimy jak uporać się ze zmorą nieumiejętnego korzystania z telefonów komórkowych w szkole, tak by nie łamać prawa. Publikujemy także garść recenzji książek o ADHD, autyzmie oraz uczniu z niepełnosprawnością intelektualną pióra dr Krystyny Budzianowskiej.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *