To już prawi ostatnia prosta!

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edurady.

Ten tydzień zaczynamy „pechowym” trzynastym, dla większości uczniów dniem westchnienia ulgi – wystawienie ostatnich ocen! – a kończymy dniem ogłoszenia wyników egzaminów gimnazjalnych. Później już mentalnie wakacje… Tymczasem zapraszamy do tygodnia z Eduradą!

W poniedziałek wracamy na chwilę myślą do świętowanego niedawno tysięcznego artykułu w Eduradzie. Nasi autorzy wciąż nadsyłają swoje przemyślenia związane z pisaniem dla naszego portalu – tym razem o swojej przygodzie z Eduradą pisze Beata Jeziorska.

We wtorek Dyrektor na starcie – w tym tygodniu uczestniczka kursu zarządzania oświatą pochyli się nad tematem organizacji ewaluacji wewnętrznej w szkole. Jak zwykle ciekawe i pomocne.

W środę kontynuujemy rozpoczęty w zeszłym tygodniu temat komunikacji interpersonalnej pióra Marzeny Rudzewicz. W tym tygodniu przyjrzymy się bliżej komunikacji niewerbalnej.

W czwartek Artur Foremski dzieli się swoimi wrażeniami z konferencji dotyczącej przedwczesnego kończenia nauki przez młodzież w Europie. Polecamy – temat ważny i aktualny!

W piątek – dzień dla rodziców – powspominamy wakacje dzieciństwa i zastanowimy się, czy da się – i czy warto – organizować podobne wakacje własnym dzieciom?

Polecamy Eduradę z całego serca w oczekiwaniu na upragnione wakacje!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *