Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Kilka ciepłych, świątecznych słów od Prezesa Grupy EKO-TUR dla jej klientów i pracowników…

Jesień to bardzo pracowity okres dla naszych klientów i pracowników Grupy EKO-TUR. Tempo naszych działań jest tak zawrotne, że nie zauważyliśmy, jak szybko nadchodzą święta. Jedynie dekoracje w sklepach i na ulicach przypominają nam, jak błyskawicznie to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami.

Jestem przekonany, że całe nasze środowisko z przyjemnością wyhamuje i przestawi się na świętowanie, a także zasłużony odpoczynek. Atmosfera świąt sprzyja skupieniu się na własnej rodzinie i cieszeniu się sobą. Dobrze wiem, że dla wielu z Was czas poświęcony dla innych odbywa się kosztem najbliższej rodziny. Ja sam, narzucając tak zawrotne tempo dla całej Grupy EKO-TUR przyczyniam się do tego stanu. Mam nadzieję, że najbliżsi rozumieją Waszą sytuację i wybaczają częstą nieobecność w domu.

Boże Narodzenie jest dobrą okazją do złożenia podziękowań klientom za to, że ufają nam i ciągle są z nami. Dzięki tej obecności możemy się ciągle rozwijać i proponować nowe rozwiązania i usługi. Część z nich jest rekompensatą za Waszą współpracę z nami.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy zdrowia samych sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym.

W codziennej pracy widzę wielki wysiłek pracowników Eko-Turu. Mam świadomość, ile dają z siebie, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Im wszystkim także dziękuję, i życzę wspaniałego wypoczynku w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

W ciągu roku, niezależnie od pogody wielka armia edukatorów instytutu pokonuje setki kilometrów, aby być bliżej szkół i placówek. Dość często dzieje się to w nocy lub wczesnym rankiem, kiedy my, pozostali jeszcze smacznie śpimy. Doceniam ten ich ogromy wysiłek, za co jestem bardzo wdzięczny. 

Podziękowania należą się także wszystkim kierowcom, którzy muszą być stale w dobrej formie, aby bezpiecznie dowieźć wykładowców do tych odległych miejsc.

Na co dzień współpracuję z pracownikami, którzy tworzą zaplecze organizacyjne dla naszych działań. Widzę ich talent, i niebywały zmysł logistyczny w łączeniu różnych ogniw decydujących o jakości szkoleń. Robicie to znakomicie, i za Wasze zaangażowanie i oddanie firmie bardzo dziękuję.

Wyrażam także wdzięczność działowi prawnemu za pomoc klientom w rozwiązywaniu ich bardzo często trudnych, życiowych spraw.

Wielu nauczycieli i dyrektorów skorzystało z wsparcia przy poszukiwaniu zatrudnienia. Jest to zasługą działu Baza nauczycieli poszukujących pracy. Chcę podkreślić, jak bardzo doceniamy wysiłek osób rozwijających ten dział.

Znaczącym obszarem działalności Grupy jest poradnia psychologiczno-pedagogiczna PrimoPsyche. Z przyjemnością obserwujemy zaangażowanie pracowników tej instytucji w niesieniu pomocy swoim klientom.

W ostatnim roku dział wydawnictwa Eko-Turu przygotował klika znaczących publikacji, które były tworzone z myślą o środowisku oświatowym. Do Was także kieruję swoje podziękowania.

Dumni jesteśmy z portalu skierowanego bezpośrednio do wszystkich, którym bliska jest edukacja. Jakość propozycji na Eduradzie jest coraz wyższa, czego dowodem jest stale zwiększająca się grupa naszych odbiorców. Jest to niewątpliwie zasługa kolegium redakcyjnego oraz rzeszy autorów artykułów, komentarzy, felietonów. Zarówno tworzącym, jak i czytelnikom życzę pogodnych świąt.

Od dwóch lat mam przyjemność w każdy wtorek spotykać się z Państwem poprzez moje eduradowe felietony. Jako ich autor wyjątkowo sobie cenię opinie komentujących. Jesteście dla mnie wielkim wsparciem, i to dzięki Wam tworzymy wspólne środowisko ludzi niepokornych i stale poszukujących.

Na koniec dziękuję kierownictwu Eko-Turu, które jest przy mnie szczególnie w trudnych chwilach.

Jeszcze raz całemu środowisku życzę udanego wypoczynku i świątecznej atmosfery przy wigilijnym stole.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *