Wielkanoc 2021

Drodzy Eduradowicze! Przed nami wyjątkowy Wielki Tydzień i chwila wytchnienia od codziennych obowiązków. Zbliża się czas refleksji, ale i radości związanej z chwilami spędzonymi wśród bliskich. Chyba wszyscy mieliśmy nadzieję, że po ubiegłorocznej Wielkanocy świat powróci do normalności – ale tak się nie stało. Uczyńmy te najbliższe dni wyjątkowymi, spróbujmy znaleźć w sobie nadzieję na to, że świat koronawirusa przeminie i znów będziemy mogli cieszyć się pełną wolnością.

Drodzy Eduradowicze!

Przed nami wyjątkowy Wielki Tydzień i moment wytchnienia od codziennych obowiązków. Zbliża się czas refleksji, ale i radości związanej z chwilami spędzonymi wśród bliskich. Chyba wszyscy mieliśmy nadzieję, że po ubiegłorocznej Wielkanocy świat powróci do normalności – ale tak się nie stało. Uczyńmy te najbliższe dni wyjątkowymi, spróbujmy znaleźć w sobie nadzieję na to, że świat pandemii przeminie i znów będziemy mogli cieszyć się pełną wolnością.

W tym tygodniu zapraszamy Was na trzy publikację:

Jacek Jagiełło pisze o ochronie danych osobowych w kontekście ich przetwarzania w ramach ZFŚS, natomiast Anna Kozimor-Cyganik proponuje dwa teksty o mobbingu w grupie rówieśniczej oraz o zasadach skutecznej komunikacji.

Wesołych Świąt!

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *