Wspaniały tydzień!

Im bliżej wakacji, tym bardziej czuję ciężar minionego roku szkolnego na barkach. Dlatego stawiam na pozytywne myślenie: to będzie wspaniały tydzień!

Zaczynamy trzeci tydzień maja, już tylko sześć tygodni do końca roku szkolnego. Pogoda przyjazna, chce się wstać, gdy za oknem widno i słonecznie, dłuższe wieczory zachęcają do spacerów. Jednocześnie daje o sobie znać zmęczenie minionymi ośmioma miesiącami wytężonej pracy, coraz trudniej spiąć się i dołożyć starań, aby ostatnia prosta była równie spektakularna jak cały bieg. Mnie zawsze motywuje pozytywne myślenie, więc z przekonaniem zapraszam Państwa na wspaniały tydzień – wspaniały zawodowo, życiowo i wspaniały w Eduradzie!

W tym tygodniu po raz kolejny zapraszamy do przeczytania rozmów z ciekawymi osobami. W środę kontynuujemy rozmowę z Jolantą Lamm, naszą felietonistką, psycholożką i terapeutką, a przede wszystkim niezwykłą osobą o bogatych doświadczeniach. W poniedziałek zaś gościem Edurady w rozmowie z Arturem Foremskim będzie Łukasz Ługowski, człowiek-legenda warszawskich środowisk oświatowych, psycholog, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „Kąt”. Zachęcam do lektury – możliwość poznania bliżej tak wybitnych osobowości to ogromna gratka!

We wtorek Wojciech Turewicz powraca do tematu komunikacji interpersonalnej, tym razem podejmując temat mediacji. Jak rozmawiać, aby się dogadać? Przeczytajcie, a będziecie wiedzieć!

Wreszcie w piątek Michał Kurpiński pisze o substancji, bez której nie wyobraża sobie życia – o kawie. Ale czy tylko? I jak ma się kawa do wychowywania dzieci? Zaskakujące i inspirujące.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *