Żegnaj szkoło – witaj lato!

I tak oto kolejny rok szkolny za nami – już w piątek uczniowie powitają wakacje!

Wydaje się niewiarygodne, jak szybko minęło te 10 miesięcy pracy. Tymczasem oceny już wystawione, galowe stroje przygotowane, zaczyna się pakowanie wakacyjnych plecaków… Oczywiście koniec roku szkolnego nei oznacza końca pracy nauczycieli – jeszcze rady pedagogiczne, jeszcze rekrutacja… ale czas już nieco spokojniejszy przed nami, a do urlopu już naprawdę niedaleko. Lato rozpieszcza nas od kilku tygodni – oby aura utrzymała się przez kolejne dwa miesiące!

Co zatem przygotowaliśmy dla Państwa na ostatni tydzień? Kończymy to, co rozpoczęliśmy, przed wszystkim: w poniedziałek – temat rodzicó1) dziecka z niepełnosprawnością, we wtorek – organizację pracy w przedszkolu dla dzieci z cukrzycą. Mamy nadzieję, że poprzednie części tych artykułów zaciekawiły Państwa i zechcecie doczytać je do końca.

W środę – dla tych, którzy zastanawiają się nad wakacyjną lekturą – recenzja ciekawej i pożytecznej książki, w sam raz do przeczytania nad jeziorem czy w lesie a potem wykorzystania w nowym roku szkolnym: „Poznać siebie i dbać o rozwój w drodze do sukcesu”. Polecamy!

W czwartek przypomnimy artykuł pod wiele mówiącym tytułem „Quo vadis, oświato!”. Czy od czasu jego publikacji polska oświata poczyniła krok naprzód? Przeczytajcie Państwo i sprawdźcie.

W piątek zaś – ostatni dzień roku szkolnego – Redakcja Edurady pozwoli sobie złożyć Państwu wakacyjne życzenia. Zajrzyjcie do nas, aby pożegnać się na wakacje i spotkać znów pod koniec sierpnia!

Życzymy dobrego ostatniego tygodnia z uczniami i pożytecznej lektury! 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *