Zima na ukończeniu

Dla niektórych ostatni tydzień ferii, dla wszystkich – ostatni pełny tydzień lutego… Zima się kończy!

„Większa połowa” roku szkolnego już za nami: kończą się ferie w ostatnich województwach, dni coraz dłuższe, temperatury – miejmy nadzieję – coraz wyższe. Teraz już będzie tylko lepiej. Chociaż… wiele zmian przed nami, a przednówek to okres trudny dla naszego organizmu. Edurada oferuje wsparcie!

W poniedziałek pierwsza część artykułu opisującego nową podstawę programową dla przedszkoli. Wszystko, co ważne i co należy na ten temat wiedzieć, przeczytacie Państwo w Eduradzie dziś i za tydzień. Polecamy!

We wtorek – dyrektor, tym razem sprawujący nadzór pedagogiczny nad swoją placówką. Zachęcamy do lektury i inspirowania się działaniami naszego autora.

W środę pierwsza część artykułu na temat wypalenia zawodowego. Nauczyciele są grupą zawodową szczególnie narażoną na ten syndrom – przeczytajcie Państwo co do niego predestynuje i jak mu zapobiegać.

W czwartek wracamy do tematu wizji i misji szkoły. Nasza autorka dzieli się doświadczeniem budowania placówki od podstaw i tworzenia jej wizji. Polecamy!

W piątek – skoro przednówek to okres zwiększonej zapadalności na przeziębienia i infekcje – pochylimy się nad tematem zaziębionego dziecka w placówce oświatowej. Wysyłać czy zostawiać w domu? Oto jest pytanie!

Polecamy ostatni lutowy tydzień w Eduradzie!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *