Bądźmy razem!

COVID-19 zdominował świat – stał się niezaprzeczalnym faktem, z którym trzeba nauczyć się żyć. Strach, panika to w chwili obecnej najczęściej doświadczane uczucia. Jak sobie radzić w czasach zarazy? Być dla drugiego człowieka, być obok.

Świat stanął na głowie…nie da się już zaprzeczyć, że zagrożenie stało się realne i zbiera coraz większe żniwo. Doświadczamy zupełnie nowej, przerażającej rzeczywistości a skutki epidemii będziemy odczuwać przez kolejne miesiące, jeśli nie lata. Co z polską szkołą? Jak poradzić sobie w tak trudnym momencie? Ministerstwo Edukacji Narodowej podejmuje próby opanowania sytuacji, wydając stosowne rozporządzenia – czy to jednak wystarczy? Tak naprawdę wszystko zależy od nas – dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów. To my tworzymy tę rzeczywistość i nadajemy jej właściwy ton. Bądźmy w tym dniach razem, wspierajmy się, pomagajmy sobie nawzajem, bo świat już dawno nie potrzebował tak bardzo empatii, wiary, nadziei i miłości.

Przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu serię artykułów, które odnoszą się przede wszystkim do sytuacji, w jakiej znalazła się polska edukacja. Zapraszamy również bardzo serdecznie na nasze najnowsze szkolenia online, podczas których nasi eksperci pokazują, w jaki sposób zrealizować w praktyce zdalne nauczanie.

Dyrektorze! Nauczycielu! Uczniu! Rodzicu!

Nie jesteście sami – zawsze możecie na nas liczyć! Bądźmy razem w tych trudnych chwilach!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *