Białe ferie…

Drodzy Eduradowicze! A jednak zima zaskoczyła nie tylko drogowców, chyba nikt się nie spodziewał, że nagle w środku ferii pojawi się wokół tyle białego puchu, sprawiając największą radość dzieciom… Część polskiej młodzieży wypoczywa, część wciąż się uczy, a my w naszej Redakcji intensywnie pracujemy…

Drodzy Eduradowicze!

A jednak zima zaskoczyła nie tylko drogowców, chyba nikt się nie spodziewał, że nagle w środku ferii pojawi się wokół tyle białego puchu, sprawiając największą radość dzieciom… Część polskiej młodzieży wypoczywa, część wciąż się uczy, a my w naszej Redakcji intensywnie pracujemy…

 

Co nowego w tym tygodniu?

 

Dzisiaj odkrywamy tajemnicę definicji danych osobowych – czym dane osobowe są, jak je kategoryzujemy? O tym trzeba wiedzieć.

We wtorek opisujemy zjawisko leworęczności u dzieci i młodzieży – podpowiadamy, jak również rozwijać tę szczególną umiejętność.

W środę podpowiadamy kandydatom na przyszłych dyrektorów, w jaki sposób zbudować misję i wizję szkoły, którą chcą zarządzać.

Czwartek to dzień poświęcony tematyce autorytetu nauczycieli w Polsce – chcemy Was zapytać, jak postrzegacie wykonawców tego zawodu i tym samym otwieramy dyskusję na ten temat.

W piątek, na koniec tygodnia, poruszamy problem nielubienia szkoły – skąd się bierze niechęć dzieci do systemu oświaty?

Serdecznie zapraszamy do lektury! Bądźcie z nami i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami – czekamy na Wasze głosy!

 

Redaktor Naczelna EDURADY

Zapraszamy na naszą nową stronę z ofertami pracy dla nauczycieli:

Praca dla nauczyciela

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *