Co nowego w tym tygodniu?

Drodzy Eduradowicze! Oddajemy w Wasze ręce kolejny świeży numer Edurady. W tym tygodniu wskazujemy istotne zmiany w egzaminie maturalnym 2021/2022 – o tym pisze dr Krystyna Budzianowska. Powracamy również do tematu Zintegrowanej Strategii Umiejętności tym razem w kontekście umiejętności uczenia się przez całe życie – tekst Anny Dudek-Janiszewskiej. Co więcej? Przeczytaj dalej…

Drodzy Eduradowicze!

Oddajemy w Wasze ręce kolejny świeży numer Edurady. W tym tygodniu wskazujemy istotne zmiany w egzaminie maturalnym 2021/2022 – o tym pisze dr Krystyna Budzianowska. Powracamy również do tematu Zintegrowanej Strategii Umiejętności tym razem w kontekście umiejętności uczenia się przez całe życie – tekst Anny Dudek-Janiszewskiej. Jeśli chcecie przeczytać o motywowaniu pracowników, to problem ten porusza Magdalena Kowalik we wtorkowej publikacji.

Waszej uwadze polecamy szczególnie tekst dotyczący rozwoju mowy u dzieci (publikacja Anny Kozimor-Cyganik) oraz piątkowy artykuł o przeciwdziałaniu pomocy w szkole, autorstwa Marzeny Rudzewicz.

Pamiętajcie, że w naszej Redakcji wciąż czekamy na Wasze głosy, opinie, sugestie. Dziękujemy za słowa uznania oraz wsparcie – dajcie znać, o czym jeszcze chcielibyście u nas przeczytać.

Życzymy Wam słonecznego tygodnia!

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *