Co w tym tygodniu?

Tydzień zaczynamy kolejną częścią książki „Nowoczesny dyrektor” Artura Foremskiego.

Serdecznie zachęcamy do komentowania i wyłania do nas informacji na temat lektury. Swoje uwagi można przesyłać na adres redakcja.edurada@gmail.com.

            We wtorek odpowiadamy na Państwa potrzeby, prezentując artykuł Jagny Niepokólczyckiej poświęcony dzieciom z ADHD. Jak przestać się zamartwiać, denerwować, a zacząć sobie radzić skutecznie z trudnym dzieckiem – radzi nasza znakomita ekspertka.

            Środę otwieramy tekstem Haliny Szymańskiej, która dzieli się własnymi refleksjami z pracy edukatora. Czy trener oświatowy ma łatwą rolę? Jak wybrać dobrego szkoleniowca? Na te i inne pytania odpowiada znana wielu Czytelnikom Edurady szacowna Autorka.

            Czwartek to czas na korespondencję zagraniczną. Tym razem Joanna Kujawa podpowie, jak planować własną karierę po uzyskaniu stopnia doktora. Temat ten jest mi szczególnie bliski, gdyż już na początku listopada zdaję pierwszy z egzaminów doktorskich. Sam zastanawiam się nad tym, czy doktorat otworzy mi nowe drogi, czy też stanie się przejawem ekstrawagancji?

            W piątek oprócz tekstu Karoliny Isio-Kurpińskiej poświęcony regułom komunikacji, prezentujemy odpowiedzi na Państwa pytania, dotyczące systemu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *