Edurada staje się dziennikiem

Jeszcze parę miesięcy temu nasze wydania ukazywały się raz na dwa tygodnie, potem co tydzień, z nowym rokiem – przyspieszamy. Każdego dnia znajdą Państwo na stronie Edurady nowy artykuł lub odpowiedź naszego eksperta na nurtujące Państwa pytania

W poniedziałek omówimy projektowane zmiany w systemie pomocy psychologiczno -pedagogicznej. Kiedy wejdą? O tym rząd milczy. Warto jej jednak znać, bo, tym razem, mają uszczuplić biurokrację w szkole.

We wtorek poruszymy temat tyleż kontrowersyjny, co potrzeby. Karolina Isio – Kurpińska podpowie nauczycielom i rodzicom, jak rozmawiać z nastolatkami o seksie.

Środę rezerwujemy na rozważania na temat istoty programu wychowawczego i profilaktyki. Do tego ważnego tematu powracać będziemy w paru kolejnych wydaniach.

W czwartek opublikujemy dopowiedzi znanego Państwu eksperta Macieja Biernackiego. Tym razem będziemy mówić o regułach rozliczania godzin nadliczbowych w szkole.

Przed samym weekendem Artur Foremski zabierze głos na temat tego, czy ubiór ma znaczenie w szkole. A jeśli tak, to jakie.

Jednocześnie przypominamy Państwu, że nasza strona jest otwarta na państwa pomysły, artykuły i refleksje. Jeśli w waszej szkole dzieje się coś wartego uwagi. Zapraszamy do kontaktu. Artykuł na pewno opublikujemy.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *