Gorrrrrąco witamy!

Po iście śródziemnomorskich weekendowych upałach, gorąco zapraszamy do kolejnego tygodnia w Eduradzie!

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych, gorących tematów!

W poniedziałek kontynuujemy temat wprowadzania do placówki edukacyjnej ISO- systemu zarządzania jakością. Artur Foremski w jasny i przystępny sposób tłumaczy wszystkie kolejne kroki i elementy systemu jak również korzyści, jakie wiążą się z wprowadzeniem go w szkole. Warto poczytać praktyka!

We wtorek Wojciech Turewicz dotyka niezwykle trudnego tematu, mianowicie kwestii oceny. Bycie ocenianym jest trudne, nieprzyjemne, stresujące… Jak sobie poradzić z oceną innych, szczególnie, kiedy nie jest entuzjastyczna? Ciekawe i pomocne.

W środę wróci na nasze łamy Marta Kurpińska, nasza eduradowa ekspertka od psów. Tym razem opowie o możliwościach „wykorzystania” czworonogów do… nauki czytania. Brzmi niezwykle? Też tak sądzę! Przeczytajcie koniecznie!

W czwartek oddajemy głos Aleksandrze Możejko, która poruszy temat bliski chyba większości z nas – temat naszych internetowych przyjaźni i znajomości. Jak mają się do realnego życia? Czy są wartościowe? Do przeczytania i … podyskutowania.

W piątek natomiast, w związku ze zbliżającymi się wakacjami, porozmawiamy o tym, jak wykorzystać wolne dwa miesiące na zapoznanie dziecka z ojczystą przyrodą. Zapraszamy serdecznie!

Mam nadzieję, że pogoda w tygodniu również dopisze (choć może już niekoniecznie w okolicach trzydziestu stopni!) i po pracy znajdą Państwo chwilę na spacer, relaks i spokojne oczekiwanie wakacji. Miłego tygodnia!