Idzie luty lodem skuty…

Mroźny początek lutego trzeźwi nasze umysły już od poniedziałku. Zima i śnieg jednych cieszą, innym nieco dokuczają, z każdym dniem jednak coraz bliżej do wiosny. W tym tygodniu mamy dla Was same perełki:

  • Już dzisiaj proponujemy ważny artykuł Jacka Jagiełły na temat długo oczekiwanych zmian w zakresie postępowań dyscyplinarnych nauczycieli – tylko u nas znajdziecie gotowe zestawienie przepisów.
  • We wtorek Magdalena Kowalik pisze o 16 motywatorach – jeśli chcecie wiedzieć, co nas napędza do działania, to ten tekst jest dla Was.
  • W środę publikacja Urszuli Grygier poświęcona pomocy psychologiczno-pedagogicznej w dobie nauczania zdalnego – ważny i trudny temat dla szkół i placówek oświatowych.
  • W czwartek proponujemy Wam świetny artykuł Krystyny Budzianowskiej na temat refleksji o czytelnictwie.
  • W piątek – w ramach naszego nowego projektu – EDUKACJA OTWARTA – zapraszamy do lektury Anny Dudek-Janiszewskiej, w którym autorka dokonuje zestawienia wszystkich dokumentów, obligujących do uwzględniania osób niepełnosprawnych we wszystkich dziedzinach życia społecznego. Oczywiście jest to tekst z serii publikacji na temat edukacji włączającej.

Pięknego tygodnia!

 

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *