Krótszy tydzień – czas na święta!

W tym tygodniu jesteśmy z Wami tylko trzy dni – później wszyscy udamy się na zasłużony, świąteczny, rodzinny odpoczynek!

Zanim jednak ten wyczekany moment nastąpi, muszą minąć jeszcze trzy niełatwe dni: w weekend dopadła nas wiosenna zmiana czasu, zatem będziemy teraz musieli wstawać godzinę wcześniej. W środę natomiast szóstoklasiści zmierzą się z zupełnie nowym egzaminem szóstoklasisty, który jest wyzwaniem dla wszystkich: dla uczniów i ich rodziców, ale również dla dyrektorów i nauczycieli, którzy muszą zadbać o prawidłowe i płynne przeprowadzenie egzaminu, wsparcie psychiczne zdających. Tydzień krótki, ale intensywny!

Również w Eduradzie chcemy te trzy dni spędzić intensywnie. Dlatego w poniedziałek zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zmian w obowiązkach administratora bezpieczeństwa informacji, o których jak zwykle fachowo napisał Bogdan Żerkowski. W środę – przedferiowo, przedświątecznie, zaprosimy Państwa do lektury wywiadu z autorami najnowszej publikacji Wydawnictwa Eko-Tur pod tytułem „Życie rodzinne – zbiór zadań”: będzie ciepło, wesoło i rodzinnie, aby wprowadzić nas w wypoczynkowy nastrój.  A czym zaskoczy nas Wojciech Turewicz we wtorek? Sama czekam z ciekawością, by się dowiedzieć!

Na koniec zaś proszę pozwolić mi na wykorzystanie tej okazji do złożenia Państwu serdecznych życzeń spokojnych, rodzinnych, wiosennych i smacznych świąt! Oby pogoda dopisała, pozwoliła na wiosenne spacery; oby baranki beczały a zajączki kicały, niech przy rodzinnych stołach króluje radość, miłość i poczucie wspólnoty. Odpocznijcie Państwo i zapraszamy do Edurady w przyszłą środę!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *