Marcowa Edurada

Przed nami kolejny pracowity tydzień w Eduradzie – zapraszamy do lektury!

Łatwiej się funkcjonuje, gdy za oknem wiosna i ciepło i widno. Mamy nadzieję, że i Państwu dopisują humory tej wiosny. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z tym, co autorzy Edurady zaplanowali dla Państwa w tym tygodniu:
– w poniedziałek kolejna odsłona cyklu Moniki Zdrzyłowskiej o Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych. Doskonale przygotowane, świetnie napisane i przede wszystkim pełne merytorycznych informacji artykuły poszerzają naszą wiedzę o tym ważnym ogniwie systemu edukacji.
– we wtorek – dyrektor jako negocjator. Czy umiejętności negocjacyjne w tym zawodzie są ważne? Chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Polecamy!
– w środę – powtórka artykułu Bogdana Żerkowskiego dotyczącego procedury zamykania szkoły publicznej. Od nowego roku szkolnego przepisy się zmienią i zostaną zastąpione przepisami przejściowymi; jeśli jednak jakaś szkoła będzie musiała zostać zamknięta jeszcze w tym roku szkolnym, w artykule znajdą Państwo wszystkie informacje potrzebne do przeprowadzenia tego procesu.
– w czwartek – wracamy do tematu liderowania i typów liderów. Jaki typ odpowiada Państwu najbardziej?
– w piątek zapraszamy do lektury rodziców; kontynuujemy rozpoczęty w ubiegłym tygodniu cykl o rodzicach XXI wieku próbując odpowiedzieć na pytanie, czy warto spełniać marzenia dziecka, a jeśli tak – to jakie?

Życzymy słonecznego tygodnia i zapraszamy do Edurady!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *