Międzynarodowy Dzień Dziecka!

Drodzy Eduradowicze! Czeka nas wyjątkowy tydzień – już w najbliższą środę na całym świecie będziemy obchodzić jedno z piękniejszych wydarzeń – Dzień Dziecka! Wszystkim naszym milusińskim życzymy przede wszystkim uśmiechu, jak najmniej trosk, dziecięcej spontaniczności i równych szans na start w dorosłe życie

Drodzy Eduradowicze!

Czeka nas wyjątkowy tydzień – już w najbliższą środę na całym świecie będziemy obchodzić jedno z piękniejszych wydarzeń – Dzień Dziecka! Wszystkim naszym milusińskim życzymy przede wszystkim uśmiechu, jak najmniej trosk, dziecięcej spontaniczności i równych szans na start w dorosłe życie.

To jednak nie koniec, od środy w naszym portalu edukacyjnym pojawi się nowa kategoria artykułów – poświęconych zatrudnianiu nauczycieli, motywacji do pracy itp. W związku z uruchomieniem przez Instytut Kształcenia EKO-TUR nowego portalu www.pracadlanauczyciela.pl serdecznie zapraszamy pod wskazany adres, pod którym znajdziecie ogólnopolską bazę ogłoszeń pracy dla nauczycieli.

Ponadto w naszym numerze znajdziecie w tym tygodniu artykuły dotyczące kryteriów zwolnień nauczycieli, przeglądu reform i zmian w szkolnictwie od 2017 roku, narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia analizy wyników nauczania oraz wskazówek do rozmów z dziećmi dotkniętymi depresją.

 

Bądźcie z nami! Czekamy na Wasze propozycje artykułów i komentarze!

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *