Moc serdecznych życzeń!

„…Nikt nie gada. Nie chichocze. Nikt nie ciągnie za warkocze. Nikt nie ściąga cudzych zadań. Każdy świetnie odpowiada. Nikt się jąkać nie ośmiela... Bo dziś Dzień Nauczyciela!”

Nareszcie nadszedł ten piękny, październikowy dzień, który pozwala nam raz w roku zobaczyć, jak wyglądałaby szkoła naszych marzeń: pełna aktywnych, zaangażowanych, uśmiechniętych uczniów, przyprowadzanych przez życzliwych, pełnych szacunku rodziców, zarządzana przez dyrektora, który dostrzega i docenia naszą ciężką pracę. Nadszedł Dzień Nauczyciela.

Ponieważ Edurada jest portalem, którego misją jest głównie wspieranie oświaty i nauczycieli właśnie, pozwólcie Państwo, że przekażę Wam w imieniu Redakcji, jak również całej Grupy EKO-TUR najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta. Niech Wasi uczniowie zawsze będą ciekawi świata, żądni wiedzy, otwarci na zmiany, pracowici i mili. Niech ich rodzice wspierają Was w codziennej pracy, budują Wasz autorytet i szanują Wasze zaangażowanie. Niech Dyrektorzy cenią Waszą innowacyjność, kreatywność i entuzjazm, ale też zwykłe, codzienne wysiłki. Niech nigdy nie zabraknie Wam cierpliwości i pasji, która sprawia, że Wasz zawód jest jedyny i wyjątkowy. Życzymy też więcej czasu dla siebie i rodziny, więcej pieniędzy i jak najwięcej zdrowia!

Z okazji tak ważnego święta oddajemy Eduradę na cały tydzień we władanie nauczycielom. Poprosiliśmy naszych przyjaciół, znajomych i współpracowników, aby odpowiedzieli w kilku słowach na pytanie: „Dlaczego zostałaś nauczycielką? Dlaczego zostałeś nauczycielem?” Ich odpowiedzi będziemy publikować codziennie – mamy nadzieję, że okażą się miłą i ciekawą lekturą, oraz że zachęcą Państwa do dzielenia się w komentarzach własnymi doświadczeniami i historiami.

Skoro ważne święto, to nie obejdzie się też bez prezentów… A właśnie na 14.10 zaplanowaliśmy premierę najnowszej książki Wojciecha Turewicza W poszukiwaniu siebie. Szkoła rozwoju osobistego. Nie chcąc psuć niespodzianki nie napiszę nic więcej, zaproszę Państwa tylko do śledzenia naszej strony, na której wkrótce ukaże się recenzja książki, relacja z uroczystej premiery, a także wywiad z autorem, który zdobył sobie już rzeszę wiernych czytelników. Zachęcam też do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie ogłosimy wkrótce konkurs, w którym nagrodami będą właśnie egzemplarze książki autografem autora. Polecamy!

Raz jeszcze życząc Państwu wszystkiego co najlepsze, zapraszam do lektury uroczystego wydania Edurady!

[1] Maria Terlikowska „Cudowna klasa”

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *