Nasza zima!

Witamy Państwa gorąco po kolejnym przedłużonym – i mroźnym – weekendzie!

Zima wróciła na całego – na szczęście w wolnych dniach, co – mamy nadzieję – pozwoliło Państwu cieszyć się jej urokami. Tymczasem jednak święta już ostatecznie za nami i czas wrócić do pracy. Oto, co Edurada przygotowała dla Państwa w tym tygodniu:

Rozpoczynamy od niezwykle istotnego problemu, jakim jest autoagresja młodzieży. Może ona przybierać różne formy i wynikać z rozlicznych problemów – o czym profesjonalnie i wyczerpująco pisze w poniedziałkowym artykule Marzena Rudzewicz.

We wtorek prezentujemy kolejną propozycje koncepcji pracy szkoły. Do przemyślenia, może inspiracji?

W środę przypominamy tekst Krysytny Budzianowskiej o wycieczkach będących metodą realizacji podstawy programowej. Do wiosny jeszcze dużo czasu, ale wyjazdy planuje się z wyprzedzeniem, zatem warto przeczytać i wykorzystać zawarte w artykule porady.

W czwartek nowe spojrzenie na temat rodziców w szkole – temat wciąż powracający, ponieważ niezwykle istotny i budzący spore emocje.

W piątek, przed nadchodzącymi feriami zimowymi, kolejna porcja recenzji gier planszowych dla całej rodziny – bo nie wszyscy lubia szusować na nartach.

Zapraszamy do tygodnia z Eduradą!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *