Nowy rok szkolny – nowe otwarcie

Szanowni Państwo, serdecznie witamy wszystkich Czytelników w nowym roku szkolnym. Dziękujemy jednocześnie, że towarzyszyliście nam podczas wakacji. Nasze artykuły powtórkowe cieszyły się niemałym zainteresowaniem.

Nowy rok szkolny przyniósł kilka zmian organizacyjnych. W związku z rosnącym stale zainteresowaniem Eduradą oraz ogromną ilością pytań do naszych ekspertów, proponujemy rozwiązanie, które pozwoli nam zapewnić najwyższą jakość i rzetelne wsparcie w ważnych dla Państwa sprawach. Proponujemy zamiast pytań wysyłanych drogą mailową, kontakt telefoniczny z prawnikiem Jolantą Fiedeń-Zabłotny. Szczegóły kontaktu na stronie.

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z newslettera. Znajdą w nim Państwo najważniejsze informacje dotyczące spraw oświatowych, wiele cennych wskazówek, skróty artykułów oraz pełną ofertę szkoleniową Instytutu Kształcenia Eko-Tur.

Pragniemy, żeby Edurada stała się także platformą wymiany doświadczeń ludzi związanych z oświatą. Proponujemy Państwu współpracę z naszym portalem, zachęcamy do dzielenia się swoją wiedzą i refleksjami. Chętnie opublikujemy także informacje, dotyczące dobrych praktyk w Państwa placówkach. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną korektę i redakcję tekstów. Wkrótce uruchomimy także forum, dzięki któremu na Państwa wątpliwości będą mogli odpowiadać inni Czytelnicy.

W nowym roku szkolnym nie zmieniają się nasze stałe rubryki. W poniedziałek zapraszam do lektury kolejnej części poradnika „Nowoczesny dyrektor w szkole” Artura Foremskiego. Tym razem dowiemy się, dlaczego warto mówić o wizji szkoły. Wtorek rezerwujemy na tekst Wojciecha Turewicza. Autor przekonuje w nim, że zawsze jest czas na rozwój osobisty i nawet wymarzona emerytura nie musi być czasem stagnacji. Z przyjemnością informujemy, że głos na temat stanu szkolnictwa wyższego zabierze Joanna Kujawa – nasza korespondentka z Australii. W środę dotykamy kwestii niezwykle drażliwej, a mianowicie przyczyn agresji uczniowskiej. Tydzień zamykamy poradą naszego znakomitego eksperta Macieja Biernackiego, dotyczącej kwestii odpowiedzialności koordynatora w systemie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *