Słonecznie, majowo, zawodowo!

W kolejnym majowym tygodniu Edurada znów najwięcej proponuje dyrektorom. Ale i nauczyciele i rodzice znajdą u nas coś dla siebie – zapraszamy!

Maj to dla nauczycieli i dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych niezwykle pracowity miesiąc – matury w toku, procedury, komisje, egzaminacyjne stresy… Mamy jednak nadzieję, że mimo to znajdą Państwo chwilę na lekturę Edurady.

Co proponujemy w tym tygodniu?

W poniedziałek przedostatni już artykuł w cyklu Dyrektor jako pracodawca. Tym razem nasza ekspertka Jolanta Fiedeń-Zabłotny zwraca uwagę na obowiązki pracownika i pracodawcy po rozwiązaniu stosunku pracy.

We wtorek w cyklu Dyrektor na starcie uczestniczka kursu zarządzania oświatą dzieli się swoimi przemyśleniami na temat koncepcji rozwoju przedszkola. Polecamy!

W środę – hit! Ponieważ zbliża się okres konkursów na stanowisko dyrektora placówki oświatowej, nasz ekspert Artur Foremski, autor bestsellerowej pozycji „Nowoczesny dyrektor w szkole” (którą mogą Państwo znaleźć i zakupić przez stronę Edurady)  przygotował dla Państwa cykle trzech artykułów – kompendium wiedzy przed konkursem w formie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jestem przekonana, że artykuł będize cieszył się ogromną popularnością i pomoże przygotowującym się do konkursu poczuć się pewnie i spokojnie. Powodzenia!

W czwartek kontynuujemy rozpoczęty w poprzednim tygodniu temat zaburzeń spektrum autyzmu pióra Joanny Szczepańskiej.

W piątek jak zwykle zapraszamy do lektury rodziców – na pewno znajdą w naszym portalu coś dla siebie!

Polecamy, zapraszamy i słonecznie pozdrawiamy!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *