Spójrz głębiej…

Przed nami kolejny tydzień. W powietrzu czuć już zapach zbliżających się wakacji, tymczasem Redakcja Edurady przygotowała dla Naszych Czytelników kolejny numer, w którym znajdziecie sporo ciekawych artykułów. Szczególnie dzisiaj zapraszamy do publikacji Ewy Ratajczyk – kolejne, jakże przydatne, kalendarium dyrektora szkoły/placówki na czerwiec. Warto zajrzeć i sprawdzić, jakie obowiązki należy wykonać w najbliższym czasie.

Przed nami kolejny tydzień. W powietrzu czuć już zapach zbliżających się wakacji, tymczasem Redakcja Edurady przygotowała dla Naszych Czytelników kolejny numer, w którym znajdziecie sporo ciekawych artykułów.

Szczególnie dzisiaj zapraszamy do publikacji Ewy Ratajczyk – kolejne, jakże przydatne, kalendarium dyrektora szkoły/placówki na czerwiec. Warto zajrzeć i sprawdzić, jakie obowiązki należy wykonać w najbliższym czasie.

We wtorek Anna Świercz proponuje tzw. nauczanie równoległe w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Środa upłynie nam pod znakiem rozmów z dzieckiem – Przemysław Derencz podpowie, na co zwrócić uwagę w komunikacji z najmłodszymi.

Z kolejną częścią naszego Raportu na temat Edukacji Włączającej będziecie, Państwo, mogli się zapoznać już w najbliższy czwartek, a w piątek – Wojciech Turewicz w swoim felietonie opowie o sile nawyków.

 

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Anna Kozimor-Cyganik

Redaktorka Naczelna Edurady

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *