Wesołych, spokojnych, wiosennych świąt!

Przed nami skrócony tydzień – wykorzystajmy te trzy dni jak najlepiej!

Od czwartku rozpoczyna się w szkołach przerwa wielkanocna, zatem i redaktorzy i autorzy Edurady udają się na zasłużony odpoczynek – mamy nadzieję, że podobnie nasi czytelnicy. Wszystkim nam potrzebna wiosenna chwila wytchnienia przed szkolną „ostatnią prostą”. Zanim jednak zaczniemy odpoczywać – jeszcze trzy dni pracy. Co Edurada ma dla Państwa w tym tygodniu?
Kontynuujemy tematy rozpoczęte tydzień temu: w poniedziałek doskonały tekst Moniki Zdrzyłowskiej dotyczący modelowania zachowań przez nauczyciela. W środę zaś równie istotny i jakże ważny felieton Małgorzaty Błotnickiej o tym, jak ważne jest zrozumienie niepełnosprawności. We wtorek natomiast – komunikacja w różnych odsłonach: werbalnej, pozawerbalnej, indywidualnej i masowej – jako niezbędne narzędzie harmonijnego funkcjonowania placówki oświatowej.

Zapraszamy do lektury, mamy nadzieję, że nasze teksty okażą się dla Państwa ciekawe i pomocne.

Ja zaś – w imieniu całej redakcji Edurady – chciałabym skorzystać z tej okazji i złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia fantastycznych Świąt. Niech będą przepełnione radością, która jest nieodłącznym atrybutem Wielkanocy. Niech otaczają Państwa bliscy, niech znajdzie się czas na ulubione zajęcia, niech odpoczną Państwo i nabiorą sił. Wszystkim nam potrzebna jest ta coroczna, wiosenna dawka radości i nadziei. Niech nam starczy na cały rok!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *