Witaj, Nowy Roku!

Serdecznie witamy naszych czytelników na łamach Edurady po świątecznej przerwie. Rozpoczął się – mroźnie – nowy, 2016 rok. Okres okołonoworoczny zazwyczaj jest czasem podejmowania zobowiązań na przyszłość, rozważania życiowych decyzji i kierunków rozwoju. To również czas składania życzeń.

Edurada również w Nowym Roku składa swoim czytelnikom obietnice. Chcemy nadal dokładać wszelkich starań, aby być jak najbliżej Was – naszych czytelników. Chcemy dostarczać artykuły, które pomogą Państwu w codziennej pracy, rozwiążą Wasze problemy, odpowiedzą na pytania. Chcemy być pierwszym miejscem, do którego będą Państwo zwracać się z wątpliwościami, poszukując informacji czy wskazówek. Chcemy odpowiadać jak najlepiej na Państwa potrzeby.

Jednocześnie zależy nam na utrzymaniu wysokiego poziomu merytorycznego, za który cenią nas nasi czytelnicy. Dlatego więc życzymy sobie dalszej owocnej współpracy z naszymi doskonałymi ekspertami, bez których Edurada nie mogłaby funkcjonować. Niech ten rok będzie dla Was jak najbardziej udany we wszystkich obszarach: osobistym, zawodowym, rozwojowym i finansowym!

Naszym Czytelnikom zaś życzymy przede wszystkim wiele spokoju w nadchodzącym roku – spokoju, ale nie stagnacji! Życzymy wielu okazji do rozwoju osobistego i zawodowego. Zdrowia, aby mieli Państwo możliwość w pełni cieszyć się tym, co przynosi życie. Wspaniałych ludzi na Waszej drodze, którzy będą dla Was przyjaciółmi, nauczycielami, przewodnikami, inspiratorami. Satysfakcji we wszystkim, co robicie. Szczęścia – i umiejętności znajdowania radości w małych, codziennych wydarzeniach. Znajdowania czasu dla siebie i robienia sobie drobnych przyjemości – bo warto dbać o siebie. Nieskromnie życzymy też czasu na czytanie Edurady!

Pierwszy tydzień roku jeszcze niepełny, z wolną środą – my również rozpoczynamy spokojnie, choć już pracowicie: Zapraszamy dziś do lektury kolejnego tekstu z cyklu o pracy wicedyrektora, pióra Izabeli Nowackiej; jak zwykle najwyższy poziom merytoryczny i nienaganna polszczyzna! A co przyniosą kolejne dni… Zobaczcie Państwo sami!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *