Najcieplejszych Świąt!

Gwiazdka już za progiem – przyjmijcie więc Państwo najserdeczniejsze życzenia od redakcji Edurady.

Pogoda za oknem mało świąteczna, ale przecież nie ma to znaczenia: Święta obchodzi się też na Florydzie, gdzie choinki stoją nad basenem. Życzymy Państwu, aby Święta zapanowały w Waszych sercach: liczy się przecież atmosfera, a tę tworzą przede wszystkim ludzie!

Edurada życzy Państwu, aby te Święta przyniosły Wam spokój. Sprzątajcie, jeśli lubicie sprzątać, lepcie pierogi, jeśli daje Wam to radość; nie dajcie się jednak przedświątecznej stresowej gorączce, szaleństwu perfekcjonizmu. Niech przygotowania budują wspólnotę, radosne oczekiwanie i spokój, jaki dają znane, odwieczne rytuały.

Życzymy Państwu miłości. Życzymy, abyście mieli kogo przytulić w ten wieczór: rodzinę, przyjaciół, psa czy kota… To czas bycia razem i życzliwości. Niech zapanują one w Waszych domach i poza nimi: Święta to doskonały czas na „przypadkowe akty życzliwości” wobec obcych: uśmiech do przechodnia na ulicy, przepuszczenie w kolejce spieszącej się osoby, pomoc sąsiadce we wniesieniu zakupów po schodach. Badania wykazują, że życzliwość wobec innych daje radość i szczęście: zachęcamy do eksperymentowania. Zróbmy sobie prezent – bądźmy dla kogoś mili!

Święta to czas na odpoczynek. Na zapomnienie o pracy, o zadaniach, o konfliktach. To czas na relaks. Na uważne smakowanie chwil. Na robienie sobie małych przyjemności. Usiądźcie więc Państwo na kanapie z ulubioną książką. Idźcie na spacer do lasu. Zagrajcie z dziećmi w planszówkę. Pośpijcie dłużej. Śpiewajcie kolędy. Zadbajcie o siebie koniecznie!

Przyjmijcie Państwo proszę od Edurady również najbardziej popularne życzenia: zdrowia – bo tak wiele od niego zależy; szczęścia – bo tak łatwo je zdobyć, gdy uwierzymy, że zależy to od nas; pomyślności w życiu osobistym i pracy zawodowej – aby nie brakowało nam energii i pasji. I najbardziej zwyczajnie, a jednocześnie naprawdę bardzo szczerze: Wesołych Świąt!!!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *