Witamy po wakacjach

Za nami dwa miesiące wakacji, przed nami kolejne 10 miesięcy współpracy. Witamy w Eduradzie!

Patrząc na termometr za oknem trudno uwierzyć, że wakacje właśnie dobiegają końca, a nie zaczynają się. A jednak mimo upalnych dni powoli wracamy do szkoły: nauczyciele spotykają się na pierwszych w tym roku radach pedagogicznych, planują współpracę na cały rok, wyznaczają cele, ustalają priorytety, uzupełniają wiedzę. Edurada zatem również powraca, by towarzyszyć Państwu w codziennych wysiłkach, sukcesach i zmaganiach.

Nasz portal ma coraz więcej czytelników, dzięki naszemu fanpejdżowi na Facebooku być może część z Państwa trafia do nas po raz pierwszy, pozwolę sobie zatem przypomnieć dotychczasowym, a opowiedzieć nowym czytelnikom o tym, jak funkcjonuje Edurada. O poniedziałek witamy się z Państwem w artykule wstępnym, zapowiadając publikacje na cały tydzień. Nowe artykuły pojawiają się od poniedziałku do czwartku, w piątki zaś odświeżamy teksty opublikowane jakiś czas temu, a wciąż aktualne – tak, aby nie umknęły tym, którzy na naszą stronę dopiero zaczęli zaglądać. Dłuższe teksty pojawiają się w odcinkach – wiemy, że czytają nas nauczyciele, czasem mający tylko kilka minut podczas przerwy na zapoznanie się z naszym tekstem, zatem zapraszamy do dalszego ciągu za tydzień. Zachęcamy Państwa do dzielenia się przemyśleniami na temat proponowanych przez nas tekstów poprzez komentowanie ich – na naszej stronie lub na Facebooku. Jeśli chcieliby Państwo na jakiś temat u nas przeczytać – dajcie nam znać, a postaramy się, aby interesujący Was artykuł pojawił się w Eduradzie. Jeśli chcielibyście sami coś dla nas napisać – z radością opublikujemy ciekawe teksty nauczycieli i dyrektorów, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniami, pomysłami czy przemyśleniami z innymi. Zapraszamy do pisania na adres karolina.isio(at)eko-tur.pl.

Co zatem proponujemy Państwu w ostatnim tygodniu wakacji? W poniedziałek Anna Kozimor-Cyganik pisze dla Państwa o kreatywnym nauczaniu. To pierwsza część dłuższego artykułu, który z kolei zapowiada cały cykl tekstów, ponieważ, jak pisze autorka, kreatywne nauczanie to temat-rzeka. 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *