Wspomnienie wakacji

Rok szkolny już w pełnym toku, czy ktoś jeszcze pamięta o wakacjach? My przypominamy!

Najbliższy tydzień ma znów rozpieszczać pogodą – oby prognozy się sprawdziły! Dlatego też tym razem nieco „luźniej” – będziemy wspominać wakacje, ale jednocześnie zajrzymy do szkoły.

Zaglądanie do szkoły odbędzie się we wtorek i czwartek. W czwartek kontynuujemy rozpoczęty w zeszłym tygodniu temat utrzymania dyscypliny w klasie drugą częścią artykuły Beaty Jeziorskiej. We wtorej zaś Wojciech Turewicz pochyli się nad tematem ocen i oceniania – niekoniecznie z sympatią.

W poniedziałek Artur Foremski podzieli się z państwem wrażeniami z wakacyjnej lektury książki „Odkryj swój żywioł”. Tytuł brzmi ciekawie, nie mogę się doczekać recenzji! W środę natomiast zaproponujemy Państwu garść porad jak poradzić sobie z pourlopową chandrą – chyba większość z nas zna to uczucie, kiedy zamiast radości i energii po powrocie z wakacji ogarnia nas smutek i przygnębienie… Jak to pokonać?

W piątek wreszcie, w dziale dla rodziców zajmiemy się tematem przygotowania pociech na powszechne na początku września wyjazdy integracyjne. Aby dobrze zacząć rok!

Życzymy mnóstwo słońca w tym tygodniu – oraz pogody ducha!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *